FDI33N25TU
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDI33N25TU
JLCPCB Part #
C3278204
Package
I2PAK(TO-262)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.135nF 235W 250V 33A 430pF 48nC@10V 59pF 5V 94mΩ@10V N-Channel I2PAK(TO-262) MOSFETs ROHS