FDD26AN06A0
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDD26AN06A0
JLCPCB Part #
C3290882
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 155pF 17nC@10V 26mΩ@10V 36A 4V 55pF 60V 75W 800pF N-Channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS