FDD20AN06A0-F085
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDD20AN06A0-F085
JLCPCB Part #
C3281449
Package
TO-252AA
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 185pF 19nC@10V 20mΩ@10V 45A 4V 60V 60pF 90W 950pF N-Channel TO-252AA MOSFETs ROHS