FDD120AN15A0
MFR.Part #
FDD120AN15A0
JLCPCB Part #
C157495
Package
TO-252(DPAK)
Description
1 N-channel 120mΩ@10V 14.5nC@10V 14A 150V 17pF 4V 65W 770pF 85pF N-Channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS