FDD10AN06A0Q
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDD10AN06A0Q
JLCPCB Part #
C3281477
Package
TO-252AA
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.84nF 10.5mΩ@10V 11A 135W 4V 60V TO-252AA MOSFETs ROHS