FDC021N30
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDC021N30
JLCPCB Part #
C890868
Package
SSOT-6
Description
1 N-channel 1.6W 1V 30V 6.1A SSOT-6 MOSFETs ROHS