FDBL0200N100
MFR.Part #
FDBL0200N100
JLCPCB Part #
C900877
Package
HPSOF-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 133nC@10V 300A 4.5V 41pF 9.76nF HPSOF-8 MOSFETs ROHS