FDBL0110N60
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDBL0110N60
JLCPCB Part #
C900874
Package
MO-299A
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.1mΩ@10V 13.65nF 170nC@10V 255pF 300A 429W 4V 60V MO-299A MOSFETs ROHS