FDB047N10
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDB047N10
JLCPCB Part #
C258202
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5nF 100V 15.265nF 164A 210nC@10V 375W 4.5V 4.7mΩ@10V 680pF N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS