FDA59N30
MFR.Part #
FDA59N30
JLCPCB Part #
C140696
Package
TO-3PN
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100nC@10V 120pF 300V 4.67nF 500W 56mΩ@10V 59A 5V 920pF N-Channel TO-3PN MOSFETs ROHS