FCPF380N65FL1
MFR.Part #
FCPF380N65FL1
JLCPCB Part #
C336028
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.68nF 10.2A 1pF 33W 380mΩ@10V 43nC@10V 55pF 5V 650V N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS