FCPF380N60-F152
MFR.Part #
FCPF380N60-F152
JLCPCB Part #
C899136
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.665nF 10.2A 3.5V 31W 40nC@10V 600V 60pF TO-220F-3 MOSFETs ROHS