FCPF380N60E-F154
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FCPF380N60E-F154
JLCPCB Part #
C3280885
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.26nF 1.77nF 10.2A 100W 3.5V 380mΩ@10V 45nC@10V 600V 90pF N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS