FCPF250N65S3R0L-F154
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FCPF250N65S3R0L-F154
JLCPCB Part #
C2902103
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.01nF 12A 20W 24nC@10V 250mΩ@10V 4.5V 650V 9.7pF N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS