FCPF22N60NT
MFR.Part #
FCPF22N60NT
JLCPCB Part #
C124435
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.95nF 165mΩ@10V 22A 39W 3pF 45nC@10V 4V 600V 75.9pF N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS