FCPF16N60NT
MFR.Part #
FCPF16N60NT
JLCPCB Part #
C899126
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 16A 2V 600V TO-220F-3 MOSFETs ROHS