FCPF11N65
MFR.Part #
FCPF11N65
JLCPCB Part #
C3280841
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.148nF 11A 36W 380mΩ@10V 52nC@10V 5V 650V 870pF 89pF TO-220F MOSFETs ROHS