FCP104N60F
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FCP104N60F
JLCPCB Part #
C455142
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 104mΩ@10V 145nC@10V 235pF 357W 37A 5V 6.13nF 600V TO-220 MOSFETs ROHS