FCI11N60
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FCI11N60
JLCPCB Part #
C3288469
Package
I2PAK(TO-262)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.49nF 11A 125W 380mΩ@10V 52nC@10V 5V 600V 63pF 870pF N-Channel I2PAK(TO-262) MOSFETs ROHS