FCHD125N65S3R0-F155
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FCHD125N65S3R0-F155
JLCPCB Part #
C906608
Package
TO-247AD
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.94nF 125mΩ@10V 181W 24A 4.5V 46nC@10V 650V TO-247AD MOSFETs ROHS