FCH47N60F-F133
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FCH47N60F-F133
JLCPCB Part #
C518878
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 250pF 270nC@480V 417W 47A 5V 600V 73mΩ@10V 8nF TO-247-3 MOSFETs ROHS