FCH47N60
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FCH47N60
JLCPCB Part #
C3281000
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 250pF 270nC 4.2nF 417W 47A 5V 600V 70mΩ@10V 8nF N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS