FCH190N65F-F155
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FCH190N65F-F155
JLCPCB Part #
C604993
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 190mΩ@10V 20.6A 208W 3.225nF 5V 650V 680fF 78nC@10V TO-247-3 MOSFETs ROHS