FCH165N65S3R0-F155
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FCH165N65S3R0-F155
JLCPCB Part #
C898126
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5nF 154W 165mΩ@10V 19A 35pF 39nC@10V 4.5V 650V N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS