FCH023N65S3
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FCH023N65S3
JLCPCB Part #
C132697
Package
TO-247AC-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 195pF 222nC@10V 23mΩ@10V 4.5V 595W 650V 7.16nF 75A N-Channel TO-247AC-3 MOSFETs ROHS