FAN65004B
MFR.Part #
FAN65004B
JLCPCB Part #
C604976
Package
PQFN-35(6x6)
Description
-40℃~+125℃ 1 1.2mA 100kHz~1MHz 4.5V~65V 5V 6A Buck Buck Built-in Yes PQFN-35(6x6) DC-DC Converters ROHS