FAN5702UMP30X
MFR.Part #
FAN5702UMP30X
JLCPCB Part #
C890830
Package
UQFN-16(3x3)
Description
-40℃~+85℃ 1.2MHz 10% 2.7V 30mA 6 Charge Pump PWM、I2C UQFN-16(3x3) LED Drivers ROHS