FAN5701UMP20X
MFR.Part #
FAN5701UMP20X
JLCPCB Part #
C3171576
Package
UMLP-16(3x3)
Description
-40℃~+85℃ 1.2MHz 2.7V~5.5V 20mA 6 DC-DC Voltage Regulator PWM Switched Capacitor (Charge Pump) UMLP-16(3x3) LED Drivers ROHS