FAN5362UC33X
MFR.Part #
FAN5362UC33X
JLCPCB Part #
C3189980
Package
WLCSP-6(1.23x0.88)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 3.3V 3.5V~5.5V 3MHz 500mA Buck Buck Built-in Fixed Yes WLCSP-6(1.23x0.88) DC-DC Converters ROHS