FAN5362UC29X
MFR.Part #
FAN5362UC29X
JLCPCB Part #
C3189982
Package
WLCSP-6(1.23x0.88)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 2.9V 3.1V~5.5V 3MHz 500mA Buck Buck Built-in Fixed Yes WLCSP-6(1.23x0.88) DC-DC Converters ROHS