FAN5361UC19X
MFR.Part #
FAN5361UC19X
JLCPCB Part #
C890799
Package
WLCSP-6(0.9x1.2)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.9V 2.3V~5.5V 600mA 6MHz Buck Buck Built-in Fixed Yes WLCSP-6(0.9x1.2) DC-DC Converters ROHS