FAN53611AUC12X
MFR.Part #
FAN53611AUC12X
JLCPCB Part #
C890793
Package
WLCSP-6(0.9x1.2)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2V 1A 2.3V~5.5V 24uA 6MHz Buck Buck Built-in Fixed Yes WLCSP-6(0.9x1.2) DC-DC Converters ROHS