FAN53601AUC105X
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FAN53601AUC105X
JLCPCB Part #
C890784
Package
WLCSP-6(0.9x1.2)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.05V 2.3V~5.5V 600mA 6MHz Buck Buck Built-in Fixed Yes WLCSP-6(0.9x1.2) DC-DC Converters ROHS