FAN5307S15X
MFR.Part #
FAN5307S15X
JLCPCB Part #
C3193066
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.5V 1MHz 2.5V~5.5V 300mA Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS