FAN48610BUC33X
MFR.Part #
FAN48610BUC33X
JLCPCB Part #
C890709
Package
WLCSP-9(1.2x1.2)
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5A 125uA 2.5MHz 2.5V~4.8V 3.3V Boost Boost Built-in Fixed Yes WLCSP-9(1.2x1.2) DC-DC Converters ROHS