FAN3180TSX
MFR.Part #
FAN3180TSX
JLCPCB Part #
C890693
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃ 1 19ns 19ns 2.5A 2.8A 5V~18V Low Side MOSFET SOT-23-5 Gate Drivers ROHS