FAN25800AUC33X-ON
MFR.Part #
FAN25800AUC33X-ON
JLCPCB Part #
C3752146
Package
WLCSP-4(0.6x0.6)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 130mV@(250mA) 25uA 3.3V 5.5V 500mA Fixed Positive Under Voltage Lockout、Over Current Protection、Overheat protection、Low ESR、ESD Protection、Enable、Surge Protection、Short Circuit Protection WLCSP-4(0.6x0.6) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS