FAN2564UC13X
MFR.Part #
FAN2564UC13X
JLCPCB Part #
C3749378
Package
WLCSP-4(0.9x1.4)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.3V 100mV@(300mA) 100uVrms 3.6V 300mA 45uA 60dB@(1kHz) Fixed Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive WLCSP-4(0.9x1.4) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS