FAN2564UC12X
MFR.Part #
FAN2564UC12X
JLCPCB Part #
C3751783
Package
WLCSP-4(0.9x1.4)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2V 100mV@(300mA) 100uVrms 3.6V 300mA 45uA 60dB@(1kHz) Fixed Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive WLCSP-4(0.9x1.4) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS