FAN2518S285X
MFR.Part #
FAN2518S285X
JLCPCB Part #
C3748403
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 2.85V 43dB@(120Hz) 50mA 50uA 6.5V 75mV@(50mA) Fixed Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS