FAN2514S33X
MFR.Part #
FAN2514S33X
JLCPCB Part #
C3747560
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 200mA 200mV@(200mA) 3.3V 43dB@(120Hz) 6.5V 75uA Fixed Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS