FAN2511S33X
MFR.Part #
FAN2511S33X
JLCPCB Part #
C3752634
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 100mA 140mV@(100mA) 3.3V 43dB@(120Hz) 50uA 6.5V Fixed PG Pin、Over Temperature Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS