FAN2508S33X
MFR.Part #
FAN2508S33X
JLCPCB Part #
C3749160
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 25uA 3.3V 43dB@(120Hz) 50mA 6.5V 75mV@(50mA) Fixed Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS