FAN2503S28X
MFR.Part #
FAN2503S28X
JLCPCB Part #
C3745200
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 150mA 180mV@(150mA) 2.8V 43dB@(120Hz) 50uA 6.5V Fixed Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS