FAN1581D25X
MFR.Part #
FAN1581D25X
JLCPCB Part #
C3743533
Package
TO-252-5
Description
0℃~+125℃ 1 2.5V 500mV@(5A) 5A 6mA 7V 80dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive TO-252-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS