FAN1117AS33X
MFR.Part #
FAN1117AS33X
JLCPCB Part #
C3752842
Package
SOT-223-4
Description
0.003%Vout 0℃~+125℃ 1 1.2V@(1A) 10.3V 1A 3.3V 4mA 72dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-223-4 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS