FAN1117AD33X
MFR.Part #
FAN1117AD33X
JLCPCB Part #
C3748901
Package
TO-252
Description
0.003%Vout 0℃~+125℃@(Tj) 1 1.2V@(1A) 10.3V 13mA 1A 3.3V 72dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive TO-252 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS