FAN1086M25
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FAN1086M25
JLCPCB Part #
C3747114
Package
TO-263-3
Description
0℃~+125℃@(Tj) 1 1.5A 1.5V@(1.5A) 2.5V 4mA 72dB@(120Hz) 7V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive TO-263-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS