FAN1084MC33X
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FAN1084MC33X
JLCPCB Part #
C3752006
Package
D2PAK(TO-263)
Description
0℃~+125℃@(Tj) 1 1.5V@(4.5A) 3.3V 4.5A 4mA 7V Fixed Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive D2PAK(TO-263) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS