FAN1084M33X
MFR.Part #
FAN1084M33X
JLCPCB Part #
C3744897
Package
TO-263-3
Description
0℃~+125℃@(Tj) 1 1.5V@(4.5A) 3.3V 4.5A 4mA 7V Fixed Over Temperature Protection、Short Circuit Protection、Thermal Shutdown Positive TO-263-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS